Řešení

Chytrá doprava

Chytrá doprava

Chytrá doprava s ICP DAS

Našim cílem je podporovat růst podniků a reagovat na rostoucí výzvy v dopravě. ICP DAS  nabízí širokou paletu stabilních I/O modulů, senzorů s komunikačními funkcemi a inteligentních řídících jednotek. Současně integrujeme naše informační, komunikační, senzorové a řídící technologie. Cílem je efektivní zapojení do aplikací dopravních systémů a zajištění jejich stability a efektivity.

Tento přístup umožňuje ICP DAS nabízet komplexní řešení. Ta nejen zlepšují operativní výkon a bezpečnost v dopravní infrastruktuře, ale také podporují inovace a udržitelný rozvoj v dopravním sektoru. Produkty a řešení ICP DAS jsou navrženy s ohledem na potřeby současných dynamických dopravních systémů. Zajišťují adaptabilitu, spolehlivost a pokročilé funkce pro budoucí výzvy.

Chytrá doprava ICP DAS

Proč zvolit ŘEŠENÍ ICP DAS?

ICP DAS má hluboké znalosti v mnoha aspektech oblasti inteligentní dopravy, jako je komunikace vozidel, měření signalizace kolejových vozidel (jak pro železnice, tak pro metro), ovládání E-Gate na mýtných stanicích a řízení signalizace na dálnicích a viaduktech. Navíc se ICP DAS vyznačuje celistvostí svého produktového portfolia a má bohaté zkušenosti s integrací systémů v každém jednom odvětví dopravy ve srovnání s konkurencí.

Tato široká škála schopností a zkušeností umožňuje ICP DAS poskytovat komplexní a efektivní řešení pro inteligentní dopravní systémy, která zajišťují plynulost, bezpečnost a efektivitu dopravy. Společnost se soustředí na poskytování inovativních a spolehlivých produktů, které splňují specifické požadavky každého projektu, což z ní činí důvěryhodného partnera v oblasti inteligentní dopravy.

VÍCE INFORMACÍ V KATALOGU STAHUJ ZDE