O nás

O nás

O nás | ICP DAS

Tchajwanská společnost ICP DAS byla založena v roce 1993 a zaměřuje se na inovaci a zlepšování technologií průmyslové automatizace. integrace sběru dat, průmyslové řízení a průmyslovou komunikaci do jednoho kompletního systému, kdy systémy vestavěného řízení se staly hlavním bodem díky čemu posouvá obor průmyslové automatizace na další metu. ICP DAS vyvíjí pokročilé vzdálené I/O kontroléry, distribuované I/O moduly a sofistikované systémy pro sběr dat.

Nabízí efektivní a komplexní řešení automatizace pro průmyslové řízení, real-time data, průmyslové varovné systémy, monitorování energie apod. ICP DAS získala celosvětové uznání v oblasti průmyslového řízení a automatizace. Mezi její aplikace nejčastější aplikace patří monitorování nejrůznějších zařízení a strojů v automobilovém průmyslu, správě dopravy, on-line monitorování znečištění, systémy dobíjení baterií apod.

ICP DAS nabízí komplexní produktové řady, které pokryjí nejrůznější potřeby automatizačních řešení v různých průmyslových oborech.

O nás | ELVAC

Jako společnost ELVAC a.s., s více než 30 lety zkušeností v oblasti implementace komplexních řešení pro průmyslovou automatizaci, jsme hrdí na naše partnerství s ICP DAS, které nám umožňuje nabízet špičkové produkty pro automatizaci, sběr dat a monitorování. Produkty ICP DAS zahrnují širokou škálu I/O modulů, komunikačních převodníků, programovatelných logických řadičů, průmyslových počítačů, a řešení pro průmyslový internet věcí, což našim zákazníkům umožňuje efektivně řešit výzvy v automatizaci a digitalizaci. Kromě prodeje těchto technologií nabízíme i odborné poradenství, technickou podporu a servis, což zajišťuje, že naši zákazníci vždy získají optimální řešení přizpůsobené jejich specifickým potřebám. Naše dlouholeté zkušenosti a hluboké znalosti průmyslových procesů nám umožňují poskytnout komplexní služby, od počáteční konzultace až po implementaci a údržbu systémů.