Řešení

IIoT – Průmyslový internet věcí

IIoT – Průmyslový internet věcí

IIoT – Průmyslový internet věcí

Když přemýšlíme nad průmyslovým internetem věcí, je praktické vnímat ho rozčleněný na dílčí body, segmenty a sféry. Tyto prvky je možné následně spojit do různorodých sítí s využitím přemosťovacích prvků, komunikačních bran, konvertorů a inteligentních řídicích jednotek.. V konečné fázi lze různé sitě integrovat a vytvořit tak odpovídající aplikační prostředí. Z našich zkušeností plyne, že zavádění průmyslového internetu věcí by mělo začít komplexní analýzou daného provozu a končit úspěšnou integrací všech těchto prvků na základě dané analýzy.

Proč zvolit ŘEŠENÍ ICP DAS?

ICP DAS má v kapse profesionální schopnosti vývoje a integrace Fieldbus, což nám umožňuje dodávat nejvhodnější řešení pro různé aplikační scénáře.

Naše produkty jsou navrženy tak, aby vyhověly nárokům průmyslového prostředí, a jsou výjimečné svou odolností proti rušení.

ICP DAS vyvinulo různé moduly pro IIoT (Průmyslový internet věcí) a standardy komunikace průmyslu 4.0 založené na protokolech MQTT, OPC a UA, které dokážou měřit širokou škálu faktorů jako je kvalita vzduchu, informace o spotřebě elektrické energie, vibracích a teplotě, aby splnily požadavky průmyslových aplikací.

ICP DAS má silné schopnosti ODM (Original Design Manufacturing) a dokáže poskytovat služby na míru podle specifických potřeb našich zákazníků.

VÍCE INFORMACÍ V KATALOGU STAHUJ ZDE